Ką reikia žinoti apie riebalų nusiurbimo randus

plastimeda lazerinis riebalu siurbimas https://plastimeda.lt/riebalu-nusiurbimas/; Tokiose procedūrose kaip lazeriu riebalų nusiurbimas naudojamos priemonės yra labai mažos ir plonos. Tai savo ruožtu reiškia labai mažų pjūvių. Dėl to randai yra minimalūs. Daugelis chirurgų taip pat strategiškai padaro pjūvius taip, kad juos lengvai paslėptų kūno natūralios odos raukšlės arba apranga.
Slapinti randus nuo tokių procedūrų kaip lazeriu Hi Def yra labai lengva. Bendrieji įėjimo taškai dažniausiai atliekami tose vietose, kuriose natūraliai odos raukšlės ar raukšlės, pavyzdžiui, pilvo ar rankos duobėse. Pjūviai gali būti paslėpti po bikinio ar natūralių plaukų augimo sritimis. Tačiau net ir tada, randai yra labai minimalūs "lazeriu Hi Def", nes pjūviai yra tokie maži, kad prasidėtų. Ši konkreti procedūra dažnai atliekama pacientams, norintiems toliau apibrėžti esamas raumenis. Paprastai jis nenaudojamas pacientams, kurių vidutinis kūno sudėjimas yra didesnis, bet daugiau pacientų, kurie jau yra fiziškai tinkami ir raumeningi.
Kaip veikia lazeriuis, jis naudoja ultragarso zondą, kad ištirpintų riebalus. Tada riebalai iš kūno perpilami per mažą vamzdelį. Šis riebalų nusiurbimas metodas yra mažiau trauminis aplinkinėms audinių struktūroms, dėl to žymiai mažiau kraujosruvų, patinimų ir randų, taip pat žymiai greičiau atsigavimo laikotarpis.
Daug pažangių technologijų leido pacientams prailginti riebalus. Jei nereikia bendros anestezijos, pacientai gali procedūros metu išsilaikyti, tai reiškia, kad po procedūros jie yra silpnesni. lazeriu riebalų nusiurbimas taip pat yra daug mažiau traumuojanti procedūra nei praeityje naudojami metodai. Tai leidžia pacientams procedūrą atlikti tik su vietine anestetika, kad apsunkintų gydymo zoną.
Daugumai pacientų yra prašoma dėvėti elastingą pagalbinį drabužį, kurį teikia chirurgas. Šis drabužis padeda kontūruoti ir gydyti. Po procedūros dauguma pacientų per kelias dienas gali sugrįžti į darbą ir kitą kasdienio gyvenimo veiklą.
Bet koks pradinis randas, kurį jūs įgyjate iš procedūros, galų gale išnyks, kai jis iš esmės yra neaptinkamas. Dėl to lazeriu riebalų nusiurbimas yra puikus pasirinkimas, kad kiti negalėtų žinoti, kad kada nors atlikote procedūrą.

35c8b986e0397898f2f1389523c4da33.jpgRiebalų nusiurbimas arba riebalų nusiurbimas - kaip apie abu?
pilvas dažnai reikalaujama tarp vyrų ir moterų. Populiariausi tarp Vakarų pasaulio, šios procedūros nauda yra mažesnė ir griežtesnė pilvo sritis.
Liekta, susižavėjusi oda yra pagrindinė priežastis, kodėl žmonės išgyvena pilvo skausmo procedūras. Tai dažnai yra daugybės svorio ar daugiavaisingumo praradimo rezultatas. Kai oda prailgino tam tikrą tašką, ji gali prarasti savo elastingumą ir sugebėjimą grįžti prie normalaus laiko.
Nėštumas yra pagrindinė priežastis, kodėl daugelis mamų ieško motinos makiažo. Daugelio nėštumų metu išsišakojusios odos išsišakojusios odos, dažnai neįmanoma susigrąžinti to paties elastingumo, kokį anksčiau turėjo motinystę. Tačiau, su pilvo riebalų nusiurbimas ir riebalų nusiurbimas, tai gali būti veiksmingai pasiektas.
Daugelis pacientų pageidauja įtraukti riebalų nusiurbimą su pilvo skausmo procedūra, kad jie ne tik pašalintų odos perteklių, bet ir riebalų perteklių. Kai kurie žmonės netgi pasirenka "lazeriu riebalų nusiurbimo", kuris suteikia kosmetikos chirurgams galimybę skleisti pilvo srities būdus, nes kitaip negalima riebalų nusiurbimas.
"lazeriu riebalų nusiurbimo" yra švelnesnė riebalų nusiurbimas forma nei tradiciniai riebalų nusiurbimo būdai. Taip yra dėl mažos kanulės ir ultragarso energijos, naudojamos procedūros metu. Vyresniems riebalų nusiurbimas metodams buvo naudojamos didelės kanulės, padalinančios riebalus ir atskirtos nuo aplinkinių audinių struktūrų. Tai dažnai sukėlė nemažą krauLietuvaimą, mėlynes ir patinimą. Tačiau, naudojant "lazeriu riebalų nusiurbimo", ultragarso garso bangos ištirpina riebalines ląsteles, todėl jas sprogsta. Tada skysti riebalai išspaudžiami per mažą vamzdelį. Ši pažangi technologija netrukdo aplinkinėms audinių struktūroms, todėl yra labai mažai krauLietuvaimo ir mėlynės.
Nors galutinis sprendimas, ar kombinuoti riebalų nusiurbimą su pilvuku, yra su jumis ir jūsų chirurgas, lengva suprasti, kodėl tiek daug pacientų nusprendžia derinti šias dvi procedūras.