Bulut İnteraktif Web Site Tasarımı

Google, 2018 yılından itibaren taşınabilir öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. İnternet kullanan insanların çoğunun daha çok hareketli cihazları tercih ettiğini düşünürsek bu kararı vermekte oldukça haklı gözüküyorlar. Bu nedenle taşınabilir ahenkli tasarım yaptırmak oldukça önemli.

Mobil uyumlu mensup olmak için okunuşu Responsive ancak tasarıma sahip olmanız gerekiyor. Responsive tasarıma iye site, telefon, tablet okunuşu bilgisayar gibi cihazlarda düzenli bir kez şekilde, herhangi aynı kayma veya bozukluk olmadan gözükmelidir.

Tasarım dışında İnternet sitesinin oldukça hızlı açılması da gerekiyor. akıbet dönemde çabukluk oldukça yetişkin önem taşıyor. Yapılan müşterek araştırmaya bakılırsa eğer İnternet siteniz 3 saniye içerisinde açılmazsa önemli eş korkuya sebep oluyormuş. Bu da doğal olarak sitenize antre sayısının azalmasına sebep oluyor.

Google’ın ehemmiyet verdiği müşterek öteki etmen okunuşu Kullanıcı Deneyimi TasarımıUX Bulut İnteraktif Web Site Tasarımı Ankara . Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri safi olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin daha derinlemesine süre sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da doğal olarak Google aracılığıyla yapıcı bir sinyal olarak algılanır.