Przygotowanie do świata kryptowalut: Wariacja chińska

Że niekoniecznie musisz stać się głównym programistą, aby wygenerować własną krypto-walutę. Dostępnych jest mnóstwo wstępnych wymagań dotyczących zasobów, z których możesz skorzystać. Możesz nawet zatrudnić ekspertów, którzy wykonają to zadanie za Ciebie. Ale jeśli chodzi o rozwój, pamiętaj o jednej rzeczy - oczywiste palenie nie doprowadzi cię nigdzie. Musisz stworzyć jakąś indywidualność w swojej walucie, aby odróżnić ją od tych, które obecnie istnieją. Musi być wystarczająco progresywny, aby tworzyć zmarszczki na rynku. Oto powód, dla którego skopiowanie sygnału jest niewystarczające, aby być razem z grą kryptowalut.


Szybko do dziś, 5 lutego jest faktem, władze w Chinach właśnie ujawniły zupełnie nową grupę przepisów zakazujących kryptowaluty. Chiński rząd wcześniej wykonał więc rok temu, ale wielu ominęło zagranicznych giełd. Zaciągnęła się do wszechpotężnej "Wielkiej Zapory Chińskiej", aby zablokować korzystanie z transakcji zagranicznych w celu uniknięcia przeprowadzania przez nią transakcji kryptowalutowych .


Podobne odkrycie wydano w styczniu 2017 roku, ponownie koncentrując się na tym, że Bitcoin jest wirtualną rzeczą, a nie walutą. We wrześniu 2017 r., Boom wyborów dotyczących oryginalnych pieniędzy (ICO) doprowadził do opublikowania kolejnego dokumentu zatytułowanego "Obowiązek unikania ryzyka ekonomicznego związanego z tokenami". Zaraz po tym, ICO zostały zablokowane, a chińskie transakcje zostały zbadane i ostatecznie zamknięte. (Hindsight to 20/20, stworzyli oni właściwy wybór, by zakazać ICO i zakończyć bezsensowny hazard). Kolejny strajk został zrealizowany w chińskiej społeczności kryptowalut w styczniu 2018 r., Gdy operacje wydobywcze napotykały poważne ataki, powołując się na nadmierne zużycie energii bitcoin  .


Chociaż nie ma formalnego wyjaśnienia dotyczącego rozprawiania się z kryptowalutami, regulacja pieniądza, nielegalne działania i ochrona obywateli przed ryzykiem gospodarczym to tylko niektóre z głównych przyczyn zgłoszonych przez ekspertów. Oczywiście, azjatyccy regulatorzy zastosowali bardziej rygorystyczne regulacje, takie jak na przykład offshore withdrawal Hat i regulując zagraniczne wydatki pierwotne w celu ograniczenia wypływu pieniędzy i zapewnienia inwestycji krajowych. Anonimowość i łatwość transakcji transgranicznych sprawiły, że ukochana kryptowaluta sugeruje pranie brudnych pieniędzy i oszukańcze działania.