Fide.Pl

Wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych i wyszkolonych pracowników, ogromne zaplecze. Tym z całą pewnością może poszczycić się sklep, który od lat roku działa na rynku akcesoriów kuchennych.


Początkowo sklep zajmował się sprzedażą marek Zwilling, Villeroy & Boch, Koziol, Alessi, Blomus, czy Fissler. Wraz z nowymi klientami i rosnącymi z ich strony wymaganiami, zaczęła się rozwijać i oferować coraz to bogatszą gamę akcesoriów kuchennych. Poszerzony wachlarz rozwiązań, nowe możliwości, zakup najwyższej jakości patelni, czy garnków trafił w zapotrzebowanie większego grona Klientów.


Nasz sklep z akcesoriami kuchennymi online to różne punkty sprzedaży położone m.in. w centrach handlowych Warszawy. Akcesoria kuchenne sklep online stworzyliśmy z myślą o Państwa potrzebach, wymaganiach i oczekiwaniach. W asortymencie naszego sklepu znajdują się najwyższej jakości kieliszki i szklanki, sztućce, czy porcelana. Współpracujemy z dystrybutorami z zagranicy, co sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu każdy rodzaj akcesoriów kuchennych znanych marek. Mamy możliwość zaoferować Klientom nawet takie modele, które na rynku polskim nie są jeszcze szeroko dostępne. Z tego powodu idealnie sprawdzą się na prezent! Oferujemy również Państwu internetowy sklep Villeroy Boch, a także sklep online innych marek. Innymi słowy sklep 2w1, który daje Wam możliwość robienia zakupów, w każdym miejscu, gdzie jesteście, bez wychodzenia z domu.


For More Information Visit : https://fide.pl , fide.pl