Wirówka Do Soków Mętnych, Wirówki Do Soków Nfc, Wirówka ANDRITZ

XS - załadunek 22 kg, 35 kg, 43 kg, ¶rednioobrotowe przemysłowe pralnicowirówki załadunku czołowym, sztywnomocowane do podłoża, kluczowe elementy zrobione ze ciągli kwasoodpornej, dwa duże zawory spustowe, minimalna konserwcja, łatwy wirówki przemysłowe wjazd do wszystkich częsci zamiennych, dopasowane do podłaczenia płynnych ¶rodków pior±cych, silnik sterowany przemiennikiem częstotliwo¶ci, SYSTEM SPRYSKIWANIA BIELIZNY - wyższa jako¶ć prania i oszczędno¶ć mediów. Wirówki dekantacyjne wirówka zaprojektowana i zbudowana przez firmę Rösler. Z czasu ich wprowadzenia na rynek, w latach 80., wirówki Andritz są sztandarowym produktem firmy, zapewniając niezawodność i wysoką efektywność w realizacji na szybką, jak również niską skalę. Rewolucyjność tego wyjścia liczy na zastosowaniu silnika prosto na wale wirówki, bez konieczności zastosowania przekładni bądź połączyła.

Wirówki półzamknięte mają przewód ciśnieniowy odprowadzający mleko odtłuszczone, co oznacza je z wirówek otwartych. Wirówki Alfa Laval są niezastąpione w ciągu efektywnej kontroli wirówki dekantacyjne cząstek stałych, biorąc pod opiekę optymalizację płynów wiertniczych. Ale po dwóch tygodniach użytkowania z dołu wirówki również na budowaniu przelotu z obudową leje się woda.
Pralnico wirówki z barierą higieniczną znajdą użycie we każdych tych polach gdzie pożądana jest wielka ochrona przed powtarzaniem się bakterii, wirusów także drugich chorobotwórczych drobnoustrojów. Opatentowane spiralne wypusty we wnętrzu wirówki sprawiają, że olej silnikowy wykorzystuje się z taką tą prędkością obwodową jak wirnik. Ważną zasadą pracy wirówki dekantacyjnej jest przyspieszona sedymentacja pod działaniem siły grawitacji.wirowka-laboratoryjna-wszechstronna-i-tp
Wirówki dekantacyjne grają na zasadzie wykorzystywania wielkich skali odśrodkowych robiących w szybko wirującym bębnie, dostarczają do rozdziału mieszaniny cieczy i ciała stałego. Urządzenia koszowe różnią się także na wielkie podtypy, na dowód wirówki z linią pionową oraz poziomą. Trzy lata temu wirówki dekantacyjne z wielkim zyskiem weszli na krajowy rynek wirówki z silnikiem bezpośrednim DirectDrive, które są dostępniejsze w obsług, bardziej szare i mają niewiele mieszkania w hali produkcyjnej.
kraty pomostowe usuwania osadu moze byc uruchamiany recznie lub automatycznie za pomoca panelu sterujacego praca wirówki. Innym ważnym punktem konstrukcyjnym pralnico- wirówki są dość dużych rozmiarów podziurkowane żebra zbierające. Jakość chmielenia przez użycie HopGun'a, już po fermentacji, przez użycie wirówki. Nieciągłe wirówki talerzowe, które wymagają zostać zatrzymane, aby ręcznie usunąć zebrane substancje stałe), wirówki dekantacyjne półciągłym (samodzielnie usuwające osad wirówki typu dyskowego ecosolution = wirówki samoczyszczące) czy w pełni ciągłym (wirówki dyszowe).