Viper Tarcze Strzeleckie Dwustronne Pro Target Paper Targets 100 Szt.

Tarcze przeznaczona do fachowych strzelań dla członków służb mundurowych i ochrony, przedstawiająca zamaskowanego człowieka. Na Zombie Zone znalazłem tarcze strzeleckie spośród zombie nie umiem katalogów jednak kupić może spotkaliście gdzieś w sklepach pokrewne tarcze mogą być spośród podobiznami zwierząt. Ustawienie, rozmieszczenie oraz ilość celów wymusza na zawodniku różne pozycje i tarcza strzelecka postawy strzeleckie w różnych miejscach na torze oraz niezbędne przeładowania broni. Własny sklep internetowy oferuje różnorodne tarcze strzeleckie począwszy od czasu klasycznych wersji z okręgami, poprzez legendarną tarczę z figurą P-23P, aż po tarcze sylwetkowe wykorzystywane do szkoleń między innymi przez policję.
Dwie osie strzeleckie, na 5 stanowisk ogniowych w każdej z nich, zapewniają prowadzenie strzelań indywidualnych i grupowych na wybranych odległościach do 25 m. Sposobność ustawienia dowolnego pola tarczowego (tarcze kartonowe, metalowe figury tarcze sylwetkowe i makiety), celowo wprowadzana systematyka stopniowania trudności zajęć ogniowych oraz wysoki stopień umiejętności szkolących instruktorów, gwarantuje wysoką jakość i atrakcyjność przeprowadzanych zajęć.
Pewne wojskowe tarcze strzeleckie konstruują się z samej postury człowieka, a celem strzelającego jest trafienie w dowolny punkt takiej figury. W tenże sposób można łącznie skonstruować 5 postaci lub pięć sytuacji taktycznych. Tarcze będą realistyczne i kolorowe. Wojskowe tarcze strzeleckie wymiarach 48 x 48 xm, stosowane do strzelania na dystansach od 50 - 300 metrów. W komplecie 10 sztuk. Informacja prawna: tarcze firmy TWS (NIP: 6511654734) objęte są ochroną wynikającą z ustawy ochronie praw tarcza strzelecka autorskich oraz ustawy zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Fascynującą propozycją są także plany strzeleckie w tym na przykład cel reaktywny, figurki strzeleckie, tarcze sylwetkowe. Tarcze wydrukowane są na papierze offsetowym 80g, poprzez co są tańsze, pochłaniają mniej miejsca i są łatwiejsze w transporcie niźli tarcze kartonowe.
Do odwiedzenia strzelań artyleryjskich i czołgowych tarcze mają znacznie większe formaty, symbolizują sylwetkę pojazdu ( czołgu, transportera, samochodu albo śmigłowca ) i nie zaakceptować mają narysowanych żadnych okręgów. Ustawienie, rozlokowanie tarcze sylwetkowe oraz ilość celów oddziaływuje na zawodniku różne pozycje i postawy strzeleckie przy różnych miejscach na torze oraz niezbędne przeładowania broni.
Prezentowane tarcze istnieją idealne do stosowania w treningach, w strzelectwie sportowym i rekreacyjnym, oraz w zawodach w klubach strzeleckich. Informacja prawna: tarcze firmy TWS (NIP: 6511654734) objęte będą ochroną wynikającą z ustawy ochronie praw autorskich a także tarcza strzelecka ustawy zwalczaniu nieuczciwej wojny. tarcze tws , rozmieszczenie oraz ilość celów wymusza na zawodniku rozmaite pozycje i postawy strzeleckie w różnych miejscach dzięki torze oraz niezbędne przeładowania broni.