Tarcze Strzeleckie, Papierowe I Sylwetkowe

Tarcze stworzone są z kartonu, co powoduje, że są mocne i nie falują w wietrze. Dwie osie strzeleckie, po 5 stanowisk ogniowych w każdej z nich, umożliwiają prowadzenie strzelań indywidualnych jak i również grupowych na wybranych odległościach do 25 m. Możliwość ustawienia dowolnego pola tarczowego (tarcze kartonowe, metalowe figury tarcza strzelecka i makiety), celowo wprowadzana systematyka stopniowania trudności zajęć ogniowych oraz wysoki stopień umiejętności szkolących instruktorów, gwarantuje wysoką jakość i atrakcyjność przeprowadzanych zajęć.
Informacja ustawowa: tarcze firmy TWS (NIP: 6511654734) objęte są dbałością wynikającą z ustawy ochronie praw autorskich oraz ustawy zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. http://tws-sklep.pl/tarcze-tws/11-tarcza-strzelecka-tws2-francuz-ts-10-nt23p.html w łucznictwie i w strzelectwie w niewielu sytuacjach występują w postaci innej tarcze sylwetkowe, niż wspomniane koncentryczne okręgi lub koła, czasem a mianowicie w celu poprawienia ich widoczności - są dodatkowo pokolorowane. Do strzelań z broni strzeleckiej - pistoletów jak i również karabinów - stosuje się tarcze podobne do tarcz sportowych.
Nasz sklepik internetowy oferuje rozmaite tarcze strzeleckie począwszy od perfekcyjnych wersji z okręgami, poprzez legendarną tarczę z figurą P-23P, aż po tarcze sylwetkowe wykorzystywane do gimnastyk tarcza strzelecka między innymi przez policję. Niektóre wojskowe tarcze strzeleckie składają się z samej sylwetki człowieka, a celem strzelającego jest trafienie w dowolny punkt takiej osoby.
Do strzelań artyleryjskich i czołgowych tarcze mają o wiele większe rozmiary, symbolizują sylwetkę pojazdu ( czołgu, transportera, samochodu lub śmigłowca ) i nie mają narysowanych żadnych okręgów. W ten sposób można ogółem stworzyć 5 postaci lub tarcza strzelecka 5 sytuacji taktycznych. Tarcze są realistyczne i różnobarwne. Jeżeli chcesz większe tarcze wówczas po prostu wydrukuj obecnie podzieloną na 2 bądź 4 części i kseruj w powiększeniu.
Tarcze przeznaczone do szkolenia żołnierzy mają najwyżej punktowane (najmniejsze) koło w okolicy twarzy, szyi lub balony namalowanej sylwetki, a do odwiedzenia szkolenia policjantów - częściej w okolicy kolan. Tarcze te wykorzystywane są w resortach mundurowych, strzelectwie sportowym i rekreacyjnym. Tarcze przeznaczone do szkolenia wojowników tarcze strzeleckie mają najwyżej punktowane (najmniejsze) koło w okolicy buzi, szyi lub piersi namalowanej sylwetki, a do nauczania policjantów - częściej po okolicy kolan. Tarcze ów stosowane są w resortach mundurowych, strzelectwie sportowym i rekreacyjnym.