Sprzedam Podesty, Kraty Wema, Kraty Pomostowe, Stopnie Schodowe, Przeróżne

Aparatura chemiczna z laminatu poliestrowo-szklanego ma w celu zastąpić materiały na przykład stal kwasoodporna, guma czy też ołów powszechnie używane do budowy aparatury chemicznej. Realizujemy kraty pomostowe wszelką aparaturę potrzebną poprzez firmy z przemysłu chemicznego, ale i szeregu odmiennych branż (spożywcza, farmaceutyczna, energetyczna, włókiennicza, budowlana).
kraty tws pomostowe jak jak i również również stopnie schodowe ocynkowane, blachy - trapezowe, ryflowane, perforowane, płyty warstwowe, siatki a mianowicie krępowane, zgrzewane, ślimakowe, cięto-ciągnione, kolana hamburskie, kołnierze, stal jakościowa, kamienie kolorowe. krata TWS okienne w formie bramy rolowanej są komfortowe w użytkowaniu, ich kraty pomostowe grp otwarcie lub zamknięcie absorbuje krótką chwilę. Ponadto, nowoczesne technologie produkcyjne pozwalają w taki sposób wykonać kraty pomostowe i siatki zgrzewane, że z powodzeniem mogą one stanowić element strojny w architekturze.
Kraty pomostowe, to znaczy stalowe elementy do tworzenia różnego rodzaju stelaży, to okazja dla filii budowlanej. Nasze Kraty pomostowe w zakresie uzyskania Aprobaty Technicznej są zbadane ku reakcji w ogień wg Polskiej Zasady PN-EN 11925-2: 2004, PN-EN 9239: 2004. Kraty pomostowe posiadają różne zastosowanie: pomosty w zakładach produkcyjnych, schody, kładki jak i również krata tws chodniki dla pieszych, przykrycia włazów i kanałów, partii kraty pomostowe wema do dekoracji i elewacyjne. Gdyż jednak wyobraźnia ludzka wydaje się być nieograniczona, kraty pomostowe można także wykorzystać jak ciekawe elementy dekoracyjne. Zakryte winogronami, pnącymi różami lub bluszczem kraty pomostowe zostawiają faktycznie interesujący efekt estetyczny.
Firma Tachokov-Technotron s. r.. pod tą nazwa rozpoczęła aktywność 1 stycznia 2013, warsztat został zakupiony przez nieznanego własciciela z koncernu ArcelorMittal, który produkował siatki jako ArcelorMittal Technotron. Mamy długoletnie doświadczenie w produkcji siatek, blach perforowanych oraz krat pomostowych. Zakład jest wyposażony kraty grp we własną narzędziownie, za sprawą której jesteśmy gotowi podjąć najtrudniejsze zlecenia na zrobienie siatek i perforacji wg oczekiwanej specyfikacji.
W naszej propozycji odszukają Państwo bogaty komplet produktów jak na przykład beczki metaliczne, stopnie schodowe czy również specjalne szczeble i stopnie krojone tłoczone. Oferowane kraty pomostowe będą nierdzewne jak i również kraty pomostowe frp kwasoodporne, jak zapewnia im wytrzymałość jak i również długotrwałą eksploatację. Stopnie schodowe SOZ ocynkowane z płaskownika 30x3mm rozmiarach 800x270mm i 1000x270mm.