Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy

DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką pozostawiony do zestawie w kabinie kierowcy, zarówno w autach ciężarowych który zaś w niskich autach dostawczych. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką oddany do montażu w kabinie kierowcy na małe gabaryty i gęstą konstrukcję dobrze zbiera się w potocznym użytku. Urządzenie organizuje się na ławie rozdzielczej za usługą dołączonych mocowań. Zasilanie i czujnik temperatury kładzie się wtyczkami z końca obudowy. Rejestrator odczuwa w katalogu jeden czujnik temperatury, natomiast po dokonaniu opcjonalnego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury
oraz czujnik otwarcia drzwi. Najważniejsze zalety:

wygodny zestaw w kabinie kierowcy

okablowanie typu gniazdo/wtyk

plany w stylu polskim, wygodna obsługa

wydruk raportów skróconych

baner-snab-grip-minido-mt4057.jpg
wyłącznik ON/OFF

szybka drukarka termiczna znanej marki

dobra cena

Rejestrator posiada bufor pamięci 62000 pomiarów. Częstotliwość mienia wiadomości do pamięci można położyć w rozmiarze od 1 chwile do 24h. Termograf czyni w dwóch sposobach:

- rejestracja ciągła,

- rejestracja podczas kursu.

W przeciwnym przykładu proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który jednocześnie zaznacza moment powstania i zrealizowania kursu. Podczas produkcji rejestrator pokazuje na wymian temperaturę z pierwszego a dodatkowego czujnika i nowy czas. Tryb zapisywania i utrzymywania kosztu jest wspominany diodami. I kierowca potrafi postawić alarmy temperatury MIN i MAX, które po przebyciu będą wpisywane do sławy i komunikowane dźwiękowo. Zapamiętane informacje potrafią istnieć zamykane, oraz wkroczenie do menu zabezpieczone hasłem. Aplikacja mobilna regulująca produkcją zespołu wentylacji wbudowanej drukarce termicznej, można wydrukować informacje z opinii za każdy czas czasu.
Rejestrator może pozostać urządzony w port USB do panowania zarejestrowanych pomiarów do komputera. Do spełnienia tej funkcji niezbędna jest znana pamięć przenośna typu pendrive. Operacja dostarczania wiadomościach istnieje mocno poręczna w dokonaniu oraz ukazana w instrukcji obsługi.