Projektowanie Stron Www, Tworzenie Projektu Graficznego

Projektowanie Stron Www, Tworzenie Projektu Graficznego


Stworzenie projektu graficznego nie obejmuje całości prac, które obejmuje projektowanie stron WWW. Poza projektem graficznym, na tym etapie powstaje także układ nawigacji, sposób prezentacji treści, typografia i kolorystyka najważniejszych elementów. To właśnie te elementy będą miały decydujący wpływ na odbiór witryny przez internautów oraz osiągnięty stopień konwersji.


Co obejmuje projektowanie stron?


Jak już wspomnieliśmy projektowanie stron, to także zaplanowanie układu treści, sposobu prezentacji oferty oraz systemu nawigacji i wyszukiwania. Kompleksowe opracowanie tych elementów strony jest czasochłonne oraz wymaga znajomości nawyków i przyzwyczajeń internautów.


Nasz zespół grafików realizując projektowanie stron, przywiązuje ogromną wagę do stworzenia estetycznego, a zarazem funkcjonalnego projektu przyszłych stron internetowych. Połączenie estetyki z funkcjami użyteczności stron oraz zadbaniem o sposób prezentacji treści, zapewnią skuteczne zaprezentowanie oferty oraz ułatwią pozyskanie nowych klientów.


Tylko profesjonalnie zaprojektowane strony internetowe, mają szansę stać się kluczowe dla budowy pozytywnego wizerunku firmy w Internecie. Tylko takie strony internetowe mogą skutecznie wspierać inne działania marketingowe – realizowane w innych mediach, stając się symbolem marki.


sklep internetowy tworzenie

Dlaczego projekt graficzny jest taki ważny?


Zwracamy uwagę na wygląd i estetykę, a pierwsze wrażenie ma znaczenie decydujące. Jest to prawdą zarówno w kontaktach międzyludzkich, jak i biznesowych. Wygląd stron internetowych jest bardzo ważny dla wizerunku marki czy też produktu. Bez efektownego projektu, pozyskanie klienta przy pomocy stron www staje się wręcz niemożliwe.


Optymalizacja projektu graficznego


Już na etapie powstawania projektu stron nasza firma zwraca baczną uwagę na optymalizację grafiki oraz rozwiązania nawigacyjne. Zwiększa to skuteczność optymalizacji stron internetowych, wykonywanej na późniejszych etapach.


W trakcie tworzenia stron www następuje właściwa kompresja i optymalizacja grafiki. Jednak bez profesjonalnie przygotowanego projektu graficznego nie da się uzyskać zadowalających rezultatów. Tylko przemyślany projekt graficzny strony umożliwia skompresowanie grafiki i kodu HTML do niezbędnego minimum i gwarantuje szybki dostęp do stron użytkownikom Sieci.


tworzenie portali internetowych

Stworzony projekt graficzny przekazujemy w formie plików graficznych, których zadaniem jest przedstawienie wyglądu strony głównej oraz podstron, a także prezentacja układu i działania systemu nawigacji i rozwiązań menu.


tworzenie stron www gorzow wlkp

Co nas wyróżnia?


Przede wszystkim nieszablonowe, a więc unikalne i indywidualne podejście do każdego z tworzonych projektów stron. Strony dopasowujemy do wymogów, wizji i gustów naszych klientów. Proponowane rozwiązania są zawsze omawiane ze zleceniodawcą w celu wyjaśnienia wszelkich plusów i minusów danego rozwiązania graficznego czy nawigacyjnego.


LCI-Language-School-Dublin-Website-Desig

Projektowanie stron www jest kluczowe dla finalnego produktu


Etap projektowania stron jest kluczowy dla całego procesu ich powstawania. Popełnione błędy (lub pominięte elementy) mogą uniemożliwić stworzenie nowoczesnych i skutecznych stron internetowych. Nasi graficy cały czas starają się łączyć estetykę projektowanych stron z wygodnym i skutecznym systemem nawigacji oraz rozwiązaniami dedykowanymi zwiększeniu konwersji.


Inne oferowane projekty


Podczas prac nad internetowym wizerunkiem naszych klientów oferujemy także wykonanie innych projektów graficznych np. wizytówek, newslettera, czy opracowanie logotypu. Stworzenie spójnej prezentacji internetowej łączącej się z prezentacją w innych mediach, zwiększa jakość prezentowanego wizerunku firmy i staje się podstawą budowy zaufania. Oferujemy kompleksowe stworzenie wizerunku w mediach elektronicznych oraz wykonanie narządzi informatycznych, takich jak generatory ofert czy systemy newslettera, które z tak stworzonej kreacji będą korzystać.