Oficer Blart

Niezdarny sklepowy ochroniarz Paul Blart (Kevin James), który w pierwszej części tego wielkiego przeboju komediowego (183 miliony dolarów) wykazał się sprytem i odwagą równą bohaterom filmów sensacyjnych, zostaje wysłany do Las Vegas na kongres strażników. Mimo braku odpowiedniego przeszkolenia i broni, oficer Blart rusza do akcji, aby udowodnić wszystkim, że jest największym i najlepszym gliną w okolicy. Rzeczywiście bowiem, zasadniczo rzecz biorąc, „Oficer Blart 2” łączy ze sobą dobry i błyskotliwy humor z unikaniem różnych obscenicznych oraz wulgarnych aluzji, co niestety jest bardzo rzadkie w przypadku współczesnych komedii.
Podsumowując, polecamy film pt. „Oficer Blart 2” jako dobrą, błyskotliwą i w odpowiednim tego słowa znaczeniu dowcipną komedię, którą można oglądać z całą rodziną. W zestawie 4 minifigurki: 3 żołnierze i 1 oficer Ruchu Oporu. Oficer Blart Powraca (2014 Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. oficer blart 2 w naszej wyszukiwarce. Podczas imprezy Blart jest świadkiem napadu z bronią w ręku.
Wierzę, że to był Oficer Blart. Nieporadny ochroniarz sklepowy Paul Blart, który w pierwszej części wykazał się sprytem i odwagą równą bohaterom filmów sensacyjnych, zostaje wysłany na kongres strażników do Las Vegas. Oficer Blart w Las Vegas powtarza schemat części pierwszej, tyle że w bardziej ekskluzywnych okolicznościach. Niektóre filmy typu Oficer Blart: Ja, twardziel (2005), 30 minut lub mniej (2011), Parasol bezpieczeństwa (2003), Agencie, podaj łapę (2001), Showtime (2002).
Druga z odsłon popularnej komedii „Oficer Blart” (pierwszy film z tej serii powstał w 2009 roku). Dla Blarta nic nie jest jednak ważniejsze od pracy. Tytułowy bohater filmu "Oficer Blart" ma na imię Paul (Kevin James) i od dawna marzy zostaniu policjantem. Premiera filmu Oficer Blart 2 (Paul Blart: Mall Cop 2) ma u nas ocenę 5.0 na 5 możliwych na podstawie 1 głosu naszego użytkownika.

Łagodnie usposobiony Paul Blart '>"Diabli nadali") od zawsze marzył, aby zostać oficerem policji. Spośród artykułów opublikowanych w portalu wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - oficer blart 2. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: oficer blart 2, jakie znalazły się w naszym serwisie. Łagodnie usposobiony Paul Blart (Kevin James, Diabli nadali) od zawsze marzył, aby zostać oficerem policji.Oficer-Blart-2009.jpg