نکاتی برای زیباسازی منزل در بهار

چه دوست داشته باشید به سبک قدیمی خودتان زندگی کنید یا این که بخواهید کمی تغییر داشته باشید، زیباسازی منزل شما با اضافه کردن چند نقش و نگار ساده، تعویض رنگ برخی جاها و یا تعویض برخی وسایل خانه می‌ تواند راه بسیار ساده‌ای باشد.


پانل‌ های سنتی دیوارها (با ظاهری زیبا مانند تصویر)، تخته‌ های کف اتاق و میزهای ساده‌ ی چوبی را می‌ توان به راحتی از اتاقی به اتاق دیگر منقل کرده تا تغییری که می‌ خواهید حاصل شود. هم‌ چنین می‌ توانید به هرس کردن و یا قلمه‌ گرفتن از گل و گیاه‌ های باغچه‌ تان نیز اقدام کنید.


تطابق‌ پذیری طبیعی‌ ایzibasazie-khane-1.jpg


رنگ خاکستری ساده می‌ تواند برای کابینت‌ های آشپزخانه عالی باشد. اگر تصمیم به تغییر رنگ گرفته‌ اید، بهتر است بدانید که این رنگ به هر چیزی می‌ آید. یک ته رنگ از سبز آبی نیز می‌ تواند ظاهری شمالی (مقصود شمال اروپا یعنی حوزه‌ی اسکاندیناوی می‌باشد.) به آشپزخانه‌ ی سنتی شما بدهد.


نقش پرده‌ های طبیعی در زیباسازی منزلzibasazie-khane-2.jpg


می‌ توانید این‌ بار پشم مرغوب، پنبه و یا کتان را با قیمتی مناسب امتحان کنید. مواد طبیعی می‌ توانند عمری طولانی داشته و استفاده از آن‌ ها ظاهری آرامش‌ بخش و راحت به خانه‌ تان بدهد.


طراحی با صنایع دستیzibasazie-khane-3.jpg


صنایع دستی هرگز قدیمی نمی‌ شوند. می‌ توانید از صنایع دستی شکیل برای زیباسازی منزل استفاده کنید.


ترکیب‌ های سادهzibasazie-khane-4.jpg


رنگ‌ های روشن و اشکال ساده می‌ تواند ترکیبی دل‌ خواه به منزلتان ببخشد. ما از یک کاناپه‌ی سنتی به رنگ خاکی و صنایع سنگی قرون وسطی در این‌ جا استفاده کرده‌ ایم. اشکال پیچیده به سرعت از مد می‌ افتند پس به اشکال ساده بسنده کنید. اثاثیه و لوازم ساده و کلاسیک و قاب‌ های پنجره‌ ی ساده می‌ تواند راه خوبی باشد. 

با این کار شما از یک تکنیک عالی برای زیباسازی منزل استفاده نموده اید و می توانید بهاری دلپذیر تر را تجربه کنید.


طبیعت‌ گراییzibasazie-khane-5.jpg


سنگ‌ های زیبا و ساده می‌ تواند به سرویس‌ های بهداشتی برای مدتی طولانی ظاهری زیبا ببخشند. سنگ برای دیوار و کف به دلیل مقاومت بالایش بسیار مناسب است و به محیط، طرحی طبیعی و جذاب می‌ بخشد.


زیبا و کاربردیzibasazie-khane-6.jpg


با نگه‌ داری پارچه‌ ها و ملحفه‌ هایتان در یک قفسه، می‌ توانید طرحی خلاقانه و زیبا به خانه ببخشید. اگر با کمبود فضا مواجه هستید و جایی برای نگه‌ داری کتاب‌ ها، گلدان‌ ها و اشیا‌ی هنری‌ تان می‌ خواهید، یک قفسه‌ی پلکانی می‌ تواند بهترین گزینه باشد.


طراحی قرون وسطیzibasazie-khane-7.jpg


می‌ توانید یک فضای کار کاربردی و خلاقانه با یک تم سفید و ساده با رگه‌ هایی از چوب ایجاد کنید. در اتاق‌ های قدیمی می‌ توانید با یک طراحی قرون وسطایی طرحی زیبا به اتاق ببخشید.


https://hojrenama.com/category/decoration-and-furniture-design/