Kraty Pomostowe Andpol

Na doba dzisiejszy oferujemy naszym Klientom z Łodzi krata tws i produkty gotowe z krat wema, wraz z możliwością ich zamocowania na przygotowanej za pośrednictwem nas konstrukcj w ciagu kilku dni. Specjalizacją znaną są kraty kartonowe, kraty nietypowych, nieregularnych rozmiarach, które mogą przenosić ogromne kraty pomostowe wema obciążenia (konstrukcja zgodnie z normą DIN 24537). Na dzień dzisiejszy oferujemy swym Klientom z Łodzi kraty pomostowe i materiały stworzone z krat wema, wraz z możliwością ich zamocowania na wykonanej przez nas konstrukcj w ciagu kilku dni.
Przygotowaliśmy szeroką ofertę prac wyrobów specjalnych, obejmującą m. in. kraty nieregularnych kształtach, kraty przeciwpoślizgowe (serrated), kraty zagęszczonych oczkach (offshorowe), kraty pomostowe kraty żaluzjowe, kraty dobre (security mesh), kraty ciężkie przenoszące znaczne obciążenia (heavy duty), kraty kartonowe (pełne), a też kraty nierdzewne i kraty kwasoodporne.
kraty frp security mesh - kraty zagęszczane, przygotowane w technologii krat zgrzewanych (płaskownikami nośnymi od 25x2 do 40x4 mm), oraz kraty serratowanej poprzez wspawanie od dołu pomiędzy płaskownikami nośnymi płaskownika (taśmą ażurową) grubości g=0, 7 mm z otworami 8 mm na 8 mm. kraty grp grp będą dużo pomocne w przejściach technicznych, rampach, kładkach.
nasze kraty pomostowe prostu stopnie z krat wciskanych i zgrzewanych robione będą w szerokościach: 240, 270 i 305 mm i jeszcze długości: 600, 800, tysiąc, 1200 mm. Na sytuację krat profilowanych typu serrated szerokość standardowa - 240 i 300 mm. W sprawę innych rodzajów rozmiary sięgają 250 i 300 mm. Stanowimy w obrotu stopnie schodowe, krata tws kwasoodporne (ze stali nierdzewnej), czarne i ocynkowane.
Nasz partner absorbuje się wytwarzaniem krat pomostowych i rzędów z chemoodpornych kompozytów (żywice chemoodporne wzmacniane włóknem szklanym) znanych u dołu skrótami TWS/GRP/GFK/FRP. Włókna robione są jednakowo w obu prostopadłych kierunkach zapewniając jednakową wytrzymałość. kraty pomostowe będą krata tws całkowicie odporne na korozję oraz z powodzeniem zastępują kraty stalowe (ocynkowane i kwasoodporne). Nie chcą naprawy.