Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları Satış Ve Kiralama

Siz veya bir yakınınız bir hastalık sonucu hasta yatağında yatmanız gerektiğinde, Hürriyet Medikal, İstanbul'un herhangi bir yerinde uygun fiyatlarla evde bakım yatakları satış ve kiralama hizmetleri ile her zaman yanınızda. Elektrikli bir hasta yatağı, evdeki hasta, aile ve bakıcı için, satın alınabiliyor veya kiralanabiliyorsa bakım işlerini kolaylaştırarak ev halkı ve hasta için konfor ve güvenlik sağlar. Hürriyet Medikal, motorlu hasta karyolası kullanmak bir zorunluluk olduğu zaman hasta yatağı kiralama kolaylığı sunar.


Evde kullanılan hasta yatakları, çoğu hastane ve bakım merkezlerinde kullanılan, hastayı rahatlatmayı ve onlara daha kolay bakmayı sağlayan yataklarla aynı özelliklere sahiptir. Hasta yatakları, sevdiklerinizin rehabilitasyonuna katkıda bulunabilir ve bu sayede, maksimum rahatlık için başlarını veya bacaklarını yükseltebilir ve indirebilir.


Evde bir elektrikli hasta karyolası olması, başka bir yatağa ihtiyaç duymadan iyileşme sırasında hastaya daha iyi bir güvenlik hissi uyandırmaktadır. Müşteri hizmetlerimizin kalitesinden gurur duyuyoruz. Personelimiz, hasta yatakları işlevleri, kurulumu ve kullanımı hakkında derin bir deneyim ve bilgiye sahiptir. Müşterilerimizi memnun etmek için çok çalışıyoruz ve İstanbul'un tüm semtlerine ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti sunmaktayız.


Bir ev tipi ahşap hasta karyolası, lazımlıklı yatak, havalı yatak, hasta yemek masası veya tekerlekli sandalye kiralamak isteyen müşterilerimiz için uygun fiyatlarla kiralama imkanı ve ücretsiz servis sunuyoruz.


Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları


Kiralama hizmetimizi İstanbul ve tüm İstanbul ilçelerine gün içinde istediğiniz saatte ulaştırıyoruz. Kiralık hasta yatağı fiyatları ve kiralama şartları hakkında bilgi almak için bizi arayınız.


74de01c0e675e12257673ab3fe320f8e336cc860