Gabiony, Ogrodzenia I Kosze Gabionowe

Specjalizujemy się w sprzedaży kostki granitowej oraz kamienia naturalnego używanego w aranżacjach ogrodowych, a dodatkowo używanego do malowania elewacji budynków. W polskiej możliwości posiadamy również 100 rodzajów kamieni min.: gabiony śląskie kamienie do oczek wodnych, kaskad, na ścieżki ogrodowe, elewacje i murki, grysy, żwiry, otoczaki, łupek, marmur, piaskowiec, kostkę granitową w różnorodnych kolorach i kształtach i donice gabionowe i drogie bryły szklane.
Kompleksowa obsługa obejmuje produkcję, obróbkę i montaż konstrukcji. Zwracamy na największą klasa wykonania oraz zastosowanie profesjonalnych środków i bezpieczeństw, dzięki czemu nasze wyroby zachowują swoją wytrzymałość i funkcjonalność gabiony przez długi godzina. Kosze, materace i ogrodzenia gabionowe stosują w sobie solidność konstrukcji stalowych oraz naturalny wygląd kamieni, dzięki czemu dobrze będą wyrażać się na wszelkim terenie - zarówno prywatnym, jak i przemysłowym.
Stosowanie konstrukcji gabionowych na pewno urozmaici każde założenie ogrodowe, podniesie walory estetyczne kompozycji. Nadają się do użytkowania zarówno w ogrodach bardzo nowoczesnych kiedy również doskonałym gabiony w parku charakterze. Dużą wartością gabionów jest ich wielka trwałość, odporność na warunki atmosferyczne. Dodatkowo zapewniają wytłumienie hałasu co jest wyjątkowo ważne przy izolacji od drogi.
Firma Gabbar to polski producent oferujący kompletne ogrodzenia gabionowe, kosze gabionowe, panele ogrodzeniowe oraz murki oporowe. Wykonujemy i elementy małej architektury ogrodowej na indywidualne wymaganie klienta takie jak: donice ogrodowe, gabiony śląskie ławki ogrodowe itp. Dzięki swemu działaniu oraz wydarzeniu w sztuce koszy gabionowych a wszelkich ogrodzeń, macie Państwo pewność, że sprzedawane przez nas produkty cechuje najwyższa klasę, trwałość i niepowtarzalny efekt.
Jako producent ogrodzeń piszemy na ich doskonałą jakość, siła na drugiego typie uszkodzenia — zarówno mechaniczne, jak a też stanowiące produktem czynników atmosferycznych. Jego specyficzna budowa pozwoli na łączenie gabiony producent ze sobą poszczególnych modułów i pozostawanie w niniejszy rodzaj większych konstrukcji używanych na elewacjach domu, jako meble, ogrodzenia, murki oraz sporo nowych metod (zarówno użytkowych, jak również atrakcyjnych).